×

Další video: Menstruační chudoba, klimatický žal a Xaver plete

Countdown
Zrušit
×

Předvolební debata 2020: Královehradecký kraj - Jaromír Dedeček (ANO), Oldřich Vlasák (ODS, Nezávislí aj.), Pavlína Špringerová (TOP 09, LES aj.)

Předvolební debata 2020: Královehradecký kraj - Jaromír Dedeček (ANO), Oldřich Vlasák (ODS, Nezávislí aj.), Pavlína Špringerová (TOP 09, LES aj.)

Internetová televize XTV.cz vysílá předvolební debaty s kandidáty v krajských volbách 2020. Pokoušíme se vám zprostředkovat názory na důležitá a klíčová témata, abyste si mohli utvořit obrázek, komu vhodit v podzimních krajských volbách 2020 svůj hlas.

Z každého kraje jsme pozvali šestici kandidátů, jejichž subjekty mají dle předvolebního průzkumu nejvyšší šanci úspěchu. Hosté pak zasedli v jedné ze dvou diskuzí s Lubošem Xaverem Veselým. V této diskuzi za Královéhradecký kraj jsou to Jaromír Dedeček (ANO), Oldřich Vlasák (ODS, Nezávislí aj.), Pavlína Špringerová (TOP 09, LES aj.).

► Doporučujeme speciální stránku se všemi debatami pro Krajské volby 2020.

Druhou debatu s kandidáty v Královéhradeckém kraji sledujte zde – Pavel Bulíček (Piráti), Martin Machů (Koalice pro Královehradecký kraj a KDU-ČSL), Petr Sobotka (ČSSD, SZ). Dne 2. a 3. října 2020 proběhnou ve 13 krajích ČR volby do krajských zastupitelstev.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Partnerem tohoto projektu jsou ParlamentniListy.cz.

jaromir-dedecekanooldrich-vlasakodsnezavislipavlina-springerovatop-09lesvolby-2020kralovehradecky-krajpredvolebni-debatydebata-xtvargumenty
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.