×

Další video: „Ukradeného Picassa jsem vrátil do Čech, v Bulharsku na mne mířili Kalašnikovem. Krade se víc než před revolucí, boj proti organizovanému zločinu je zpravodajská práce.“ – říká Ivan Moroz, bývalý elitní detektiv

Countdown
Zrušit
×

Předvolební debata 2020: Jihomoravský kraj – Jan Grolich (KDU-ČSL), Lukáš Dubec (Piráti), Jan Hrnčíř (SPD)

Internetová televize XTV.cz vysílá předvolební debaty s kandidáty v krajských volbách 2020. Pokoušíme se vám zprostředkovat názory na důležitá a klíčová témata, abyste si mohli utvořit obrázek, komu vhodit v podzimních krajských volbách 2020 svůj hlas.

Z každého kraje jsme pozvali šestici kandidátů, jejichž subjekty mají dle předvolebního průzkumu nejvyšší šanci úspěchu. Hosté pak zasedli v jedné ze dvou diskuzí s Lubošem Xaverem Veselým. V této diskuzi za Jihomoravský kraj jsou to Jan Grolich (KDU-ČSL), Lukáš Dubec (Piráti), Jan Hrnčíř (SPD).

► Doporučujeme speciální stránku se všemi debatami pro Krajské volby 2020.

Druhou debatu s kandidáty v Jihomoravském kraji sledujte zde – Michal Hašek (ČSSD), Bohumil Šimek (ANO), Jindřich Vobořil (ODS). Dne 2. a 3. října 2020 proběhnou ve 13 krajích ČR volby do krajských zastupitelstev.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Partnerem tohoto projektu jsou ParlamentniListy.cz.

jan-grolichlukas-dubecjan-hrncirkdu-cslpiratispdvolbyvolby-2020predvolebni-debatapredvolebni-debaty-xtvpolitikapredvolebni-debaty-2020

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.