Benjamin Kuras: "Kvůli Miroslavě Němcové ODS vypadne z politické scény. Brexit rozeštval rodiny. Páry se radši dívají na televizi než aby měly sex…"

„Klausův výrok znamená, že český parlament prakticky nemá právo vydávat své vlastní zákony a přebírá je po EU, jestli tento výrok ODS vadí, pak souhlasí s tím, aby se takto české zákony přijímaly. Pak tedy je Klausův výrok v rozporu s jejich politikou. Hlasy voličů Klause ml. jim budou chybět,“ hodnotí spisovatel Benjamin Kuras výrok, který stál Klause ml. místo v ODS.

Jelikož již několik let žije střídavě v ČR a Británii, může zhodnotit i plánovaný odchod Británie z EU: „Brexit je tragédie, protože se rozeštvaly dlouholetá přátelství i rodiny. Parlament zradil vlastní zákon, ve kterém se psalo, že vystoupí z EU klidně i bez smlouvy. To se už nestane, ve třetím hlasování nezískají dostatek hlasů. I kdyby teď vystoupili, EU je stále bude držet za nohu. 52 % obyvatel je pro Brexit, ale protože většina poslanců je proti, poslanci zmařili vůli lidu. Směřuje to ke konci britské parlamentní demokracie,“ myslí si.

Benjamín Kuras, známý svými knihami o sexu, nedávno napsal novou: „Myslel, že už k sexu  nemám co říct, ale pak, po zvolení Trumpa, vyšly do ulic bláznivé feministky, to bylo absurdní. Pak přišli transgenderisté, kteří napadli agresivní feministky, že tím svým agresivním feminismem podporují patriarchát. A to mi přišlo tak absurdní, že jsem to musel dát na papír a vzniklo K. O. sexu: Jak blaho vymýtit, ve kterém popisuji 3 vlny feminismu. Ta poslední vlna si řekla, že vůbec nechtějí, aby muži existovali, protože jsou to krutí násilníci. K tomu Me Too a všechny ty herečky, které si před lety šukly s ošklivým producentem, aby dostaly dobrou roli a teď to začaly vytahovat,“ myslí si.

„Asi se potvrdilo, že Jackson byl pederast a že obtěžoval mladé chlapečky. Vždycky kolem sebe měl malé kluky. Pokládají to za důkazy, protože tam jsou výpovědi svědků, kteří to tvrdí. Mně to ale připadá stejné jako s Weinsteinem. Zase si někdo vzpomněl po letech. To, že se uvažuje, že Michaelovy písničky nebudou vydávat je absurdita,“ vyjádřil se Kuras ke kauze Jackson. V dvoudílném dokumentu Leaving Neverland byla odhalena nová svědectví o jeho údajném zneužívání dětí.

Jaký má názor na Brexit? Co si myslí o událostech na Novém Zélandu? Co si myslí o feminismu? Jaké jsou rozdíly mezi britskou a českou mentalitou? A jak probíhá islamizace v Británii?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.