„Autorsky si nejvíc cením písně Ostrovy. Hráli jsme kličkovanou jsme na desku původně dát vůbec nechtěli.“ – říká zpěvák Dalibor Janda.

Jakých svých písní si nejvíce cení a proč? Z jakého důvodu se podle zpěváka Dalibora Jandy nehrají v rádiích? A která písnička je podle jeho názoru posluchačsky nejúspěšnější a nejvíce na lidi zabírá? Chtěl si vždy psát písně sám?

Dalibor Janda, rodným jménem Václav Janda, je český zpěvák pop music, textař a hudební skladatel, který největší popularity dosáhl v 80. letech 20. století, když se v letech 1986–1988 stal Zlatým slavíkem třikrát v řadě. Mezi jeho hity patří „Hurikán“ nebo „Kde jsi?“.

„Kdybych měl říct pořadí svých písniček, které mám nejvíc rád, je to složité, protože jsou to většinou písničky, které se tolik nehrají. Třeba je to písnička Ostrovy. Ta se mi asi nejvíc autorsky povedla. Písničky, které jsou jednoduché a takové obyčejné, zabírají víc.“ – konstatuje zpěvák Dalibor Janda.

► Abyste v krizové situaci věděli co dělat, klikněte zde.

„Třeba Hráli jsme kličkovanou jsme vůbec na desku nechtěli původně dát. Já jsem říkal: ‚Kluci, neblázněte, to tam vůbec nemůžeme dát – takovou písničku.‘ Absolutně top je stále dneska písnička Žít jako kaskadér. “ – dodává zpěvák Dalibor Janda.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

dalibor-jandapopmusicrockzit-jako-kaskaderhurikankde-jsi?zlaty-slavik

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.