×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

"Už začínám bilancovat..." říká Robert Vano

Robert Vano prozradil své názory na politické dění v USA, ve kterých má také právoplatné občanství. K volbám zde ale nikdy nešel: "Americká Ústava je napsaná tak, že je úplně jedno, kdo tam sedí." Americký sociální systém ale přitom Vano nevyužívá, donedávna totiž ani nevěděl, že je již několik let v důchodovém věku. "Řekla mi to paní na přepážce, když jsem si chtěl dobít Opencard," přiznal Vano.

Světoznámý fotograf se smířlivě vyjádřil i o "konkurenci" profesionálních fotografů v podobě amatérů s fotoaparáty v mobilech. "Vždy je to o té ruční práci na konci. Nic proti tomu nemám, ale pokud chce někdo vystavovat v galerii a živit se prodejem fotografií, je potřeba více. Ale velmi mě to inspiruje," připustil Vano, o jehož mládí se chystá celovečerní dokument.

Kromě filmu již vyšla i nejnovější kniha Roberta Vana: "Ta kniha je takový začátek mé životní inventury. Nejsou tam jen akty. Vše jsem mohl udělat podle sebe," prozradil Vano o své knižní novince nazvané Memories.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.