×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

„Umím se i naštvat. Minule jsem na jednu paní křičela. Květa Fialová by se s koronavirem skamarádila a udělali by si ‚mejdlo‘.“ – říká herečka Naďa Konvalinková.

Věří na znamení zvěrokruhu či numerologii? Zanechala v ní v tomto směru stopy její přítelkyně a herečka Květa Fialová? A rozuměla paní Fialové ve všem, co říkala? Měla vůbec kdy vždy usměvavá herečka Naďa Konvalinková nějakou starost a umí se rozčílit? A co jí pomáhá?

„Tak byla jsem na vyložení horoskopu. Něco se splnilo, něco ne. Ale spíš jsem chodila ke kartářkám, a to s Květou Fialovou. To byla moje první průvodkyně po těchto dámách. A zanechala ve mně stopy hlavně svým optimismem, i když nemohu se s ní ztotožnit v tom, když říkala, jak miluje stáří a že každou vrásku vítá.“ – vypravuje herečka Naďa Konvalinková.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Květa se kamarádila s každým bacilem. To by mne zajímalo, jak by si nyní poradila s koronavirem. Ale ona by se skamarádila. Ona by si s ním udělala ‚mejdlo‘ a bylo by vystaráno.“ – dodává herečka Naďa Konvalinková s tím, že ve všem Květě Fialové nerozuměla. „Někdy mi přišlo, že už je to taková její hra. Že už se zabydlela v takové virtuální rovině, ve které si žije a lítá. A že realita je trošku někde jinde.“

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

nada-konvalinkovakveta-fialovaherectvikoronavirusoptimismus

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.