×

Další video: „Neumím žít ze dne na den. Je ve mně strašlivá bezmoc. Babišovi bych řekl, že je mi smutno, že nemáme perspektivu, plán. Maláčovou bych ve vládě nenechal.“ – říká Oldřich Lichtenberg.

Countdown
Zrušit
×

„Praha nemá územní plán. Obecní byty stavět nesmíme. Počítač mi policie vrátila.“ – zdůrazňuje ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (za ANO)

Kolika lidí se v Česku týká krach britské CK Thomas Cook a její české pobočky? Jak ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová pohlíží na činnost senátní komise k posouzení unijních auditů ohledně premiéra Andreje Babiše? Jak vnímá zastavení Babišova trestního stíhání? Jak se jí týká kauza údajně zmanipulovaných zakázek CzechTourism? Kdy se dočkáme v Praze levnějšího bydlení?

Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Thomas Cook je sice britská cestovní kancelář, ale mají pobočku v Čechách – CK Neckermann. Jsme s pobočkou ve spojení, také s pojišťovnou. Pokud by došlo ke krachu CK Neckermann, tak klienti dostanou zpět všechny vložené náklady. To jsme podrobně ověřili.“ – říká ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová.

„Oprávněné nároky klientovi bude vyplácet CK Neckermann, která nyní zrušila řadu zájezdů. V České republice mají klienti opravdu stoprocentní jistotu, že se z dovolené dostanou zpátky a že se jim peníze vrátí.“ – ujistila ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová, která má cestovní ruch v gesci.

Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

klara-dostalovathomas-cookneckermannczechtourism

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.