×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

"Za knihu o Marku Vítovi mě zastřelí..." říká v XTV bulvární novinář Pavel Novotný

Hostem televize XTV byl podnikatel a bývalý novinář Pavel Novotný. Kromě svých příjmů prozradil také plán stát se starostou a vydat knihu o údajném manažerovi fotbalového klubu.

“Okamžitě mohu nastoupit do bulváru za 100 tisíc měsíčně, když budu chtít. Teď mě ale živí umělecká agentura, exkluzivně zastupuji Láďu Hrušku, poskytuji konzultace a věnuji se pokeru,” nastínil Novotný svou současnou životní situaci. “Pocit moci mi nechybí. Bylo toho na mě moc. Když v práci berete 100 tisíc, musíte tam být pořád. Já v té redakci skoro bydlel. Ale i dnes je spousta článků v bulváru z mého pera, jen to nikdo neví,” dodal. 

“Většina bulvárních novinářů jsou nekvalitní trosky. Jsou to lidi, kteří by vůbec neměli psát do sdělovacích prostředků. Na druhou stranu by spousta seriózních novinářů psát bulvár neuměla,” uvedl kontroverzní “bývalý král bulváru” na adresu novinářů. “Jsem nejlepší bulvární novinář v zemi. Dnes to nikdo nedělá pořádně, všechno se píše od stolu. Po mém odchodu z bulváru například v šoubyznysu výrazně ubylo rozvodů, to se dá doložit.”

Novotný také prozradil plán vydat knihu o Marku Vítovi: “Poslední dva roky se ničím jiným než Markem Vítem nezabývám. Jednou vejde do historie kriminalistiky. Je to duševně nemocná zrůda a špičkový podvodník. Píšu o něm knihu, ale už teď mám problém s jejím vydáním. Vít totiž manipuluje s poslankyní a nejvyšší státní zástupkyní Marií Benešovou.”

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.