×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

"Od Petra Nečase jsme se omluvy nedočkali..." říká v XTV Jana Černochová

Hostem XTV byla poslankyně a starostka Prahy 2 Jana Černochová. Kritizovala protikuřácký zákon, současnou vládu, ale i expremiéra Nečase: „S protikuřáckým zákonem nesouhlasím a jednotný je v tom i klub ODS. U nás v Praze 2 je hodně kaváren a restaurací, všichni budou chodit kouřit ven na chodník a bude to místní rušit. Ale není to jediná regulace. Další nám nutí i Evropská unie," uvedla Černochová, která se nedávno stala lídrem kandidátky ODS ve sněmovních volbách.

 Střelce budu bránit. Naše legislativa je dostatečná, sama jsem si požádala o zbrojní průkaz a nebylo snadné jej získat.

Kdyby na vás někdo mířil zbraní, zakročila bych. Nejsem prototyp křehké ženy.

"Stala jsem se lídrem ODS pražské kandidátky. Podařilo se odstřihnout od kmotrů. Neříkám, že jsme je ve straně neměli a že jsme byli svatí. Máslo na hlavě jsme měli, omlouvám se voličům, které jsme zklamali," prozradila starostka a poslankyně.

"To, co dnes prochází vládním ministrům, by dříve nikomu neprošlo. Podívejte se na to, za co odstupovali naši ministřim," uvedla na adresu současné vládní koalice.

"Petr Nečas představuje éru, ke které se nikdo vracet nechce. Mě osobně to zklamalo. Bylo to lidské zklamání, protože jsme se nedočkali žádné omluvy," řekla Černochová s tím, že v následujících prezidentských volbách je vyloučeno, aby se do strany vrátil její bývalý člen Jiří Pospíšil, o kterém se uvažuje jako o možném pravicovém kandidátovi na post prezidenta ČR.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.