×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

„Nikdy jsem nebyl v úkrytu. Jsem lidovec pěšák. Projekt nemocnice za Zlínem vyjde na 200 až 300 milionů. Křeček v Brně mi nevadí, na D49 ano.“ – říká hejtman Jiří Čunek.

Má senátor a hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek radost z nového ombudsmana? Jak vnímá demonstrace proti Stanislavu Křečkovi z dílny spolku Milion chvilek. Překvapují jej aktuální předvolební průzkumy a nízké preference TOP 09? Jak hodnotí nového šéfa KDU-ČSL? Bude nakonec stát zbrusu nová nemocnice za Zlínem? A je v Česku ohrožena demokracie?

„Věříte, že ano.“ – odpovídá senátor Jiří Čunek na otázku, má-li radost z nového veřejného ochránce práv. „S panem Křečkem jsem nikdy neměl žádný problém. Naopak bych řekl, že jsme byli v celkem dobrém kolegiálním vztahu. Některé jeho pohledy na to, že nezisková sféra, která by chtěla zachraňovat už úplně každého, jsou mi blízké a v mnohém si rozumíme. Mně tedy pan Křeček v Brně nevadí, ale vadí mi křeček na dálnici D49, kde ho stále nějací zelení nosí a vyhledávají, aby dokázali, že se ta dálnice ve Zlínském kraji stavět nemá.“

►Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Jsem pro novou nemocnici za Zlínem. Všichni totiž zapomněli, že kdybychom rekonstruovali nemocnici, tak tam ti nemocní být nemohou. Musí být někde jinde.“ – dodává senátor a hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek ke zprávám, že si narychlo nechal schválit novou nemocnici, kdy ministerstvo vnitra vyzvalo Zlínský kraj k novému hlasování.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

jiri-cunekkdu-csljan-hamacekstanislav-krecekd47nemocnicezlin

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.