×

Další video: „Pirátské koketování s islámem je hrůza. BIS a tajné služby hrají vlastní politickou hru. Developer Arenberger do června nevydrží.“ – komentuje Petr Holec

Countdown
Zrušit
×

"Náš názorový proud nevyhovuje Moravcovi i vedení ČT. Moravec nás nesnáší. Chci, aby se z ČT stala státní příspěvková organizace..." říká předseda SPD Tomio Okamura

„Média manipulují a lžou, vytvořila dojem, že Piráti jsou proti zvyšování platů. Je to neuvěřitelná blamáž, ve Sněmovně je návrh na zamražení platů politiků. Nikdo, kromě poslanců SPD jej nepodpořil. Je to ostuda, aby se platy navyšovaly. Média mají problém o tomto informovat, aby nám náhodou nezvýšila popularitu. Václav Moravec nesnáší SPD a dlouhodobě manipuluje,“ myslí si předseda SPD Tomio Okamura. V jeho pořadu byl prý naposledy před 4 roky.

„Pamatuji si na to přesně. Náš názorový proud – vlastenecká, proti-evropská politika – nekonvenuje Moravcovi a vedení televize. Na vyváženost se nedohlíží, stal jsem se terčem antikampaně, ČT se nám mstí. Chci, aby se z ČT stala státní příspěvková organizace a aby byl její ředitel přímo volený a odvolatelný,“ říká. Je podle něj zbytečné financovat neziskové organizace s politickým programem.

Bratra Hayato Okamuru nesleduje. „Sleduji jen důležitou politickou konkurenci. Bratrovi přeji a na rozdíl od něj ho nepomlouvám, vždycky mu rád pomůžu. S Nohavicou máme podobné názory, jsme pro korektní vztahy ostatních zemí světa.“ Pražská kavárna podle něj vzbuzuje nenávist a rozděluje společnost.

Jak Petr Gazdík lhal o SPD? Jaká média Okamuru cenzurují a špiní jej? Co by udělal s neziskovými organizacemi? A co se mu již podařilo v rámci programu prosadit?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.