×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

"Nahrávky Babiše jsou odporné..." říká senátor Jaroslav Kubera

Politik Jaroslav Kubera se vyjádřil na téma aktuální vládní krize: "Je to krásná groteska, kdyby to nebylo tak vážné. Ale není to tak smrtelné, je to jen jedna z krizí," řekl Kubera. Vzápětí společně s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým silně odsoudil uniklé odposlechy Andreje Babiše. "Díky dnešním technologiím je možné nahrávky sestřihat a změnit slova," varoval Kubera. Naopak tvrdě kritizoval poslance Jana Chvojku, který se údajně sám měl podílet na ovlivňování médií, když se snažil dostat mezi hosty talkshow rádia Frekvence 1.

"Není všem dnům konec. ODS má v programu zavedení kuřáren a to, aby si majitelé restaurací mohli sami určovat," prozradil na téma protikuřáckého zákona v rozhovoru pro XTV senátor a teplický primátor Jaroslav Kubera. "Ten zákon je plný absurdit, například že v ZOO se kouřit nemůže, ale v botanické zahradě ano," dodal Kubera. Kubera se rozhovořil také na téma Občanské demokratické strany, která podle něj musí znovu získat důvěru voličů. "Je snadné důvěru ztratit, těžké ji získat, ale ani poté netrvá věčně," uvedl Kubera.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.