×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

“Na Barrandov bych už znovu nešel, do některých televizí je slušnost nechodit…“ říká komik Miloš Knor

„Rozhodně si neříkám, že když vystupuju v nemocnici, měl bych být citlivější. Nevariuuji svá vystoupení podle publika. Říkám své věci a mám štěstí, že lidi chodí a jsou spokojení. Často těžím ze situace, můžu do toho promítnout vtip, který je aktuální ten den. V televizi se to trochu ztratí. Vždycky jedu autem a poslouchám radio, když tam něco je, tak to zužitkuji, když ne, tak nevadí, není to pro vystoupení důležité,“ popisuje svou tvorbu Miloš Knor.

Knor má vystudovanou VŠ zemědělskou, je odpůrce převážení zemědělských surovin. „Jsem proti převážení cohokoliv kamkoliv. Jsou to zbytečnosti. Vozíme i jeleny z Nového Zélandu. Tam má někdo obří farmu na zvěř a z té rozváží do celého světa. Přes celou zeměkouli transportujeme maso, které je v obchodech lacinější, než z obory v Hluboké. Firmy se prsí tím, jak si zrušily sklady a místo toho vše dovážejí, tím si udělali ze silnic sklady a zabraly je,“ myslí si Knor.

„Politika je pro komika už jen okrajové téma, lidi už se jí nesmějí. To, co politici předvádějí je samo o sobě tak vtipné, že už nejde si z toho dělat srandu víc. Náš přední komik je Miloš Zeman a je naprosto nesestřelitelný a my jsme daleko za ním. Je výborný, ale není to jeho práce, on by měl dělat prezidenta. Výborní vypravěči jsou i Kalousek a Topolánek, je to velká legrace.“ Politici se podle něj chtějí ukazovat a vystupovat, jen mají špatně napsané scénáře.

Jak si nacvičuje vystoupení? Jak Česko ničí své zemědělství? Proč už nevystupují Komici s.r.o.? A zmizení jakého komika je mu nejvíc líto?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.