×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

“Manžel měl trochu víc kostlivců ve skříni, o kterých mi neřekl. Pak spáchal sebevraždu…“ říká zpěvačka Šárka Rezková

„Borůvková je krásná minulost a píseň s dobrým textem. Ze zdravotních důvodů jsem se potřebovala uklidit, proto jsem odcestovala z Česka. Chtěla jsem pročistit mysl,“ říká zpěvačka Šárka Rezková. Důvod, proč její manžel spáchal sebevraždu, ona sama nezná.

Její život tímto zasáhly obrovské problémy, „Evidentně v tom byly velké peníze, já si to odůvodnila tím, že nás chce chránit. Bylo to na něj ale tolik, že je možné, že začal trpět depresemi, byl na něj velký tlak. Zažila jsem situace, kdy přede mnou stáli vyděrači, nebylo to příjemné. Jiří měl trochu víc kostlivců ve skříni, o kterých mi neřekl,“ vzpomíná Rezková.

Xaver Live ZDE

„Svezlo se se mnou to, že když s někým žijete a ten druhý má nějakou pověst, tak to slíznete s ním. já jsem pořád stejná. S Jiřím jsme možná působili jako nafrněná dvojka. Jiří byl hodně neoblíbený, lidé jsou zřejmě nepřejícní,“ míní zpěvačka. „Ruplo mi v kouli, musela jsem jet do zahraničí ozdravět. Tam jsem teď doma. Blíží se mé 50. narozeniny a chci to oslavit svým koncertem.“

Politika ji mírně znervózňuje. „Je mi z toho smutno, slušnost by měl v sobě mít každý. Když někdo uráží Zemana, tak se za ně stydím. Nemůžeme nikoho zostouzet nebo mu nadávat,“ uzavírá zpěvačka.

Jak vzpomíná na poslední dny svého manžela? Kde momentálně žije a co tam dělá? Kdo vystoupí na jejím narozeninovém koncertu? A jaký příběh prozradila o svých písních?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.