×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

„Mám obavu z nakažení. E-recepty a e-neschopenky jsou nyní obrovskou výhodou. Snižují počet návštěv praktiků a riziko přenosu koronaviru.“ – říká lékař a poslanec Jiří Mašek (ANO).

Jak hodnotí poslanec Jiří Mašek (ANO), co se děje nejenom v České republice, ale i po celém světě, a to jako lékař i jako zákonodárce? Má coby doktor obavu sám o sebe z průběhu onemocnění COVID-19, kdyby byl sám nakažen? Jak na sobě člověk pozná, že je zasažen a právě začíná prodělávat onemocnění způsobené koronavirem? A jak ho oddělit od běžného nakažení?

„Hodnotím to jako zcela mimořádnou situaci, kterou jsme ještě nikdy nezažili. Všichni na tom usilovně pracujeme. Já jako lékař i jako zákonodárce. Teď to není o politice, ale o tom, abychom spojili síly. A všichni jdeme za tím, abychom tu situaci zvládli.“ – konstatuje poslanec a lékař Jiří Mašek (ANO) v rozhovoru, který byl natočen 18. března, a tudíž host nereaguje na nejnovější informace a data.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Samozřejmě mám obavu z nakažení. Jako lékař jsem si vědom toho, co ten koronavir dokáže. Znám statistiky. Vím, jak je nebezpečný pro starší generaci, mezi kterou se musím už dneska počítat – a navíc pro nemocné lidi, kam bohužel také svým způsobem spadám. Bylo by divné, kdybych strach neměl. Když nesedím ve Sněmovně, tak sedím v ordinaci praktického lékaře, mám kontakt s množstvím pacientům, takže ale strach nemůže převažovat.“ – reaguje poslanec a lékař Jiří Mašek (ANO).

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

jiri-maseklekaranokoronaviruscovid-19e-neschopenkae-recept

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.