×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

„Koalice ODS, TOP 09 a lidovců? Můžeme mít přes 20 procent. Hřib zvýšil výdaje Prahy o 6 miliard.“ – říká Tomáš Portlík

Podle Tomáše Portlíka, šéfa pražské ODS, místostarosty Prahy 9 a zastupitele hlavního města má volební „superkoalice“ ODS, TOP 09 a KDU-ČSL aspirovat na co nejvyšší mety s cílem vyhrát sněmovní volby. „Kongres ODS na spojenectví nic změnit nemůže, bude až po volbách.“ – říká Portlík s tím, že nemá informace o tom, že by se někdo z údajných nespokojených spolustraníků chystal kvůli předvolební koalici zaútočit na vedení strany.

„Trojkoalice ODS, lidovců a TOP 09 do voleb je cesta. Vedení si ji vybralo. Vidí v tom budoucnost a vidí v tom potenciál. A samozřejmě ještě se budeme bavit o podobě kandidátky. Voliči řeknou, nakolik je to úspěšný projekt, anebo není.“ – míní Tomáš Portlík.

„Měli bychom mít ambiciózní cíle a měli bychom dosáhnout výsledku alespoň přes 20 procent. Pokud jsme se vrhli do takového spojení a pokud má mít cenu, musíme aspirovat na co nejvyšší mety a pokusit se udělat maximum pro to, abychom sněmovní volby vyhráli. Je to odvážný manévr, ale na druhou stranu odvážným štěstí přeje.“ – dodává Tomáš Portlík.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Neslyšel jsem, že by na vedení ODS chystal útok Martin Kuba. Spekulací slýchávám tolik, že jsem se je naučil vypouštět. Nemyslím si, že by se na něco takového dělo. S tou koalicí už nic nehne.“ – konstatuje Tomáš Portlík s tím, že mimořádný sjezd ODS před volbami podle jeho informací nehrozí.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

tomas-portlikodstrojkoalicetop09kdu-cslvolbyanopolitikareceseekonomikakoronaviruscovid-19prahapiratiprimator-hrib

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.