×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

„Je neuvěřitelné, že sluníčkářské vedení Prahy povolilo 17. listopadu okupaci Národní třídy extremistům ze skupiny Kaputin.“ – říká šéf SPD Tomio Okamura.

Byly oslavy 17. listopadu povedené, důstojné, anebo po nich zůstala pachuť? Jak šéf SPD a místopředseda Sněmovny Tomio Okamura prožíval to, co se dělo během oslav 30. výročí sametové revoluce na Národní třídě? Můžeme dnes svobodně vyjádřit své názory? Vysávají neziskovky stát? Je v pořádku, či naopak tristní, že se Člověk v tísni octl v Rusku na černé listině?

 

„Já jsem si 17. listopad připomněl ve velice dobré atmosféře mezi příjemnými lidmi. A to na pietním připomínkovém aktu u Hlávkovy koleje, kde jsme si připomněli události 17. listopadu 1939, události spojené s odporem studentů proti totalitě. Je to spojeno se jménem Opletal. A dále jsem se účastnil pietního aktu u ruzyňských kasáren, kde nikdo nepískal.“ – uvádí šéf SPD a místopředseda Sněmovny Tomio Okamura.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„To, co se dělo na Národní třídě, tak to je úplně jiná záležitost. Je opravdu neuvěřitelné, že pražský magistrát a úřady, kde vládnou v koalici Piráti, TOP 09, STAN a KDU-ČSL, což je poslanec Čižinský za hnutí Praha sobě, takže oficiálně povolilo zábor extremistům ze skupiny Kaputin na 17. listopadu od šesti ráno do osmi ráno u pamětní desky na Národní třídě. A to přesto, že věděli, že skupina Kaputin tam před rokem vyhazovala pietní květiny do koše. Jak moje, tak prezidenta Zemana, tak Andreje Babiše.“ – podotýká šéf SPD a místopředseda Sněmovny Tomio Okamura.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

tomio-okamuraspdclovek-v-tisni17.-listopad

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.