×

Další video: „ČSSD není už strana, do které jsem vstupoval. Ve volbách budu zřejmě za SPD v Moravskoslezském kraji. Dehonestace prezidenta Senátu nepřísluší.“ – říká Petr Gawlas

Countdown
Zrušit
×

„Zeman není vlastizrádce, má vlastní názor. Nechápu, proč Senát řeší olympiádu v Číně. Královská rodina je obrovský byznys, Dianu jsem měl rád.“ – komentuje Jiří Adamec

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu je televizní režisér Jiří Adamec.

Senátoři řeší, zda má Česko odmítnout účast na olympiádě v Číně 2022

„A pak že se říká, že Senát je zbytečnost. Vidíte, jaké mají starosti a jak je to trápí. A kolik u toho určitě stráví času. Je šílené, pokud se senátoři pletou do věcí, po kterým jim dle mého názoru opravdu, ale opravdu vůbec nic není.“ – míní mimo jiné Jiří Adamec.

Tvrdá odveta prince Charlese: Provokatéra Harryho za jeho kritiku »vyšoupl« z rodinného kruhu!

„Já si myslím, že to asi Harry nemůže usnout. Je to rodina a v rodinách bývají všelijaké konflikty. Tohle je královská rodina a tam ty konflikty sice také bývají, ale netahají se ven, pokud možno. Mohlo by to ohrozit existenci královských rodů a rodin, a to je přece obrovský byznys.“ – konstatuje Jiří Adamec.

BBC se omluvila za to, jak získala průlomový rozhovor s princeznou Dianou. Její novinář podváděl

„Já o tom nevím vůbec nic. O průlomovém rozhovoru s princeznou. Mně je líto, co se princezně Dianě stalo. To mně bylo líto vždycky.“ – podotýká Jiří Adamec.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Není nám to jedno, Zeman Zemanovič. Milion chvilek opět demonstroval

„To neustálé demonstrování podle mého názoru není k ničemu. Navíc žádnou pohlednou ženu mezi demonstranty nevidím. Co se týká Miloše Zemana, tak není ani vlastizrádce, ani velezrádce. Mohu s jeho názorem nesouhlasit, ale nemohu v žádném případě tvrdit, že je kvůli tomu vlastizrádce, když říká svůj názor.“ – podotýká Jiří Adamec.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

ceskosenatolympiadacinaprinc-charlesharrykralovska-rodinabbcprincezna-dianamilos-zemanpavel-zemannejvyssi-statni-zastupcemilion-chvilekdemonstracemarie-benesovavrbeticeruskocesko-ruske-vztahypolitikageopolitikajiri-adamecpodtrzeno,-secteno

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.