×

Další video: „Roof je potenciální vrah českého brankáře, proč není trestně stíhán? Svět ovládla psychóza šílenců. ČT by měla udržovat kulturní publikum.“ – říká Jiří Svoboda

Countdown
Zrušit
×
AUDIO ZÁZNAM

„Zázračným otcem ČSSD byl jenom Miloš Zeman. Pak začala válka nýmandů. Nyní má strana posmrtné křeče. Českou ekonomiku dusí naše vláda. A Kremlík? Zvenčí se v tom nevyznáme.“ – říká Vlastimil Tlustý.

„Zázračným otcem ČSSD byl jenom Miloš Zeman. Pak začala válka nýmandů. Nyní má strana posmrtné křeče. Českou ekonomiku dusí naše vláda. A Kremlík? Zvenčí se v tom nevyznáme.“ – říká Vlastimil Tlustý.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Vlastimil Tlustý.

Kolaps autoprůmyslu? Závislost na Číně drtí výrobu aut. Klesá prodej, docházejí součástky

„Tak tady chybí napsat i v České republice. A je to velice špatná zpráva. O tom se moc vtipkovat nedá. Jako kdyby nestačilo, že českou ekonomiku dusí naše vláda.“ – soudí Vlastimil Tlustý.

Babiš: O úplatku pro Kremlíka jsem nevěděl a řešit to nebudu

„Já jsem tady kdysi říkal, že korupce je dvojí. Víte, korupce jedněch a druhých. Ta těch druhých je strašná. Oni si cpou nějaké prachy a nám nic nedají. A když někdo cpe prachy nám, to už vůbec není tak hrozné… Tady nevím, kdo komu cpal prachy, nebo jestli to někdo celé vymyslel. Zvenčí se v tom nevyznáme.“ – konstatuje Vlastimil Tlustý.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Vyloučený straník navrhuje pozastavit činnost ČSSD, porušuje dle něj zákony

„Tady to vypadá, že to budou posmrtné křeče toho vyloučeného, ale sama ČSSD mi také připadá, že má posmrtné křeče. Tento člověk jim chce prokázat, že porušují stanovy. Ale na vnitru, kde se bude rozhodovat, sedí sociální demokrat. Zázračným otcem, který udělal silnou sociální demokracii, je pan prezident Zeman. Lídr Zeman dělal zázraky. Pak nastal logický úpadek. Nastala stranická válka nýmandů.“ – líčí Vlastimil Tlustý.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

vlastimil-tlustyandrej-babisekonomikaautoprumyslcssdmilos-zeman

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.