×

Další video: „Vakcín proti covidu je málo, výrobci neplní sliby. Nakažlivější jsou spalničky. Návrat do normálu snad v létě.“ – říká epidemiolog Jiří Beran

Countdown
Zrušit
×

Vlastimil Tlustý: "ANO si hledá jiného koaličního partnera. Prostituce by měla být vykonávána na živnost. ČSSD hrozí exekuce..."

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Vlastimil Tlustý. 

Šok pro ČSSD: Přijedeme na sjezd, vzkázaly děti Altnera. A věc má vývoj

„Dobře jim tak, sociálním demokratům. To, že pro ně pan Altner získal Lidový dům je něco mezi zázrakem a divem světa. Byl to majetek právnické osoby a protože to všichni považovali za zázrak, tak si stanovil za odměnu větší procenta. To, že to ČSSD nezaplatila, je ostuda, draze za to platí. Pokud nezaplatí, tak jim hrozí exekuce. Stojí na pokraji propasti a očekávám, že udělají rozhodný krok vpřed. Pravděpodobnost, že to dobře dopadne, je malá. Jsou ve velice kritické situaci,“ říká Vlastimil Tlustý. 

Dolejš: Babiš za nás má náhradu, Zeman to ví. Volby mohou být už za rok

„Může to být hra, faktický stav věci i obava toho, že ANO si hledá jiného koaličního partnera, autentického spojence – SPD. Okamura chtěl do vlády, nabízel hory doly. Koalice s komunisty je nákladná. Zdramatizovalo se to tak, že ANO dnes jiné koliační partnery než komunisty, ČSSD nebo SPD, nemá.“

Xaver Live ZDE

"Někteří závislí na počítačových hrách dokonce používají pleny, aby nemuseli od počítače odcházet..." říká terapeut Matěj Krejčí.

„Viděl jsem něco mnohem menšího, ale mělo by to být velké varování. Byly to pětaosmdesátiny a u stolu sedělo dvanáct lidí. Stařeček zamyšleně hleděl vpřed a jedenáct lidí drželo v ruce mobilní telefony a další komunikační zařízení a úporně komunikovali se světem. To, že jsou na oslavě dědečka je nebralo. Nejenže nekomunikovali s ním, nekomunikovali i sami se sebou,“ vzpomíná Tlustý. 

Bohumil Pečinka: Zeman si dělá legraci z celého světa, může úplně všechno. Po večerech se nám s Ovčáčkem smějí

„Pan Pečinka se často nemýlí. Zeman je veliká osobnost, s některými jeho odvážnými činy jedni souhlasí a druzí ne. On ví, že nikdy nikam kandidovat nebude, po nikom se neohlíží a dělá si, co mu připadá správné. Něco se mi líbí, něco nelíbí. Dělá i rozumné věci. Zeman si někdy dělá legraci z celého světa. Umí být originální i škodolibý, umím si představit, že se tomu směje,“ říká.

V Česku pracuje zhruba 13 tisíc prostitutek. Více než polovina jsou matky samoživitelky

„Myslím, že ve skutečnosti to může být ještě víc. Když jsem byl v Amsterdamu, byl tam červený okrsek, kde ve výlohách stály ženy. V té době to byla v Holandsku živnost, byl dohled nad tím, aby se na tom nepřiživovali vykořisťovatelé a pasáci. Bylo to otevřené, legální, ale byl to lepší systém, než je náš. Děláme, že to nevidíme, kdybych mohl, doporučoval bych amsterdamský systém. Starat se o rodinu jako samoživitelka je těžké, výše mateřské mi totiž přijde zastaralá. Neziskovky by neměl platit stát, kdyby se 15 miliard dalo ženám, tak mají dvojnásobek,“ domnívá se Vlastimil Tlustý.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.