×

Další video: „Spolupráci Trikolóry s prezidentem Klausem bych uvítala. Situace se mění ze dne na den, nechceme novodobou totalitu.“ – říká Tereza Hyťhová (Trikolóra)

Countdown
Zrušit
×

„Poslanecká restaurace? Opět je to MY a ONI. Kluci jsou zvyklí na párty rozdělovat miliardy. Šlachta testuje...“ – říká Vlastimil Tlustý

 Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Vlastimil Tlustý.

Objednali jste si pozdě, proto máte málo, vzkázal Evropské unii šéf AstraZeneky

„První komentář zní: Už je lépe, tedy některým. Je jich poměrně málo, ale myslím, že bohatnou vysokým tempem. Forbes zveřejnil, že náš pan premiér za šest měsíců zbohatnul o dvacet miliard. Není to krása? Druhý komentář zní: Tohle už je vrchol. Očkování, myslím si, bylo tou poslední příležitostí, kdy vláda mohla prokázal, že to nezpackala. A třetí komentář je: Konečně tady máme pro masy argument pro to, jak je to s námi ve skutečnosti v Evropské unii.“ – konstatuje Vlastimil Tlustý.

„Já věci nevzdávám. Piráti jsou připraveni sestavit vládu. Ekonomika musí mít systém – investiční pobídky, úpravy DPH i zvýšení daně z uhlí.“ – říká Ivan Bartoš, předseda Pirátů

„Že se na to chystají, to je jasné. Dokonce bych řekl že je to legitimní. Všichni z opozice se přece mají chystat na vládu. Mě na tom děsí, že po zřetelném selhání levicové vlády, kterou tady máme – v té kritické situaci, do které se dostáváme nejenom politicky, ale i ekonomicky –, takže alternativou po zkrachovalé levicové vládě mají být ještě větší levičáci. To si vůbec neumím představit.“ – podotýká Vlastimil Tlustý.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Jen si tak omočit rty v Teplicích… Komediálního dua Paroubek-Benda se ČSSD asi nikdy nezbaví

„Dělat tady z těch dvou pánů komediální duo, to je úplně mimo mísu. To jsou vlivní, dříve velice mocní lidé. Pravděpodobně také poměrně bohatí. Já na tom žádnou komedii nevidím. Souvisí to s tím, co jsem říkal na začátku v prvním komentáři ze tří. V těch Teplicích kromě toho, že se šli radovat, šli domlouvat kšefty pro ty vyvolené. To jsou lidé, kteří vědí, jak na to.“ – míní Vlastimil Tlustý.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

eubruselvakcinacovid-19astrazenekaivan-bartospirativolby-2021bartos-premierembendaparoubekteplicevlivnimocnipolitikapandemieandrej-babis

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.