×

Další video: „Spolupráci Trikolóry s prezidentem Klausem bych uvítala. Situace se mění ze dne na den, nechceme novodobou totalitu.“ – říká Tereza Hyťhová (Trikolóra)

Countdown
Zrušit
×
AUDIO ZÁZNAM

„Kalousek se pánaboha nebojí. Vím to jistě. Jeho vystoupení z církve? Dobrá zpráva. Tajemný bojovník proti koronaviru? Hamáčkovi jde o odlesk slávy. A Dbalý? Výjimečný je jenom deníčkem.“ – říká Vlastimil Tlustý.

„Kalousek se pánaboha nebojí. Vím to jistě. Jeho vystoupení z církve? Dobrá zpráva. Tajemný bojovník proti koronaviru? Hamáčkovi jde o odlesk slávy. A Dbalý? Výjimečný je jenom deníčkem.“ – říká Vlastimil Tlustý.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Vlastimil Tlustý.

Touha po moci, okázalosti a luxusu, líčí rozsudek motivy exředitele Dbalého, souzeného za korupci

„To je bývalý ředitel nemocnice Na Homolce. Pamatuju si klíčové slovo deníček. Psal si totiž deník – kdo mu kolik má dát, kdo mu kolik už dal. Takže výjimečný je jenom snad ten deníček, protože jestliže toužil po okázalosti, po luxusu, po moci, tak to je všechno nepřekvapivé. To skoro každý touží.“ – konstatuje Vlastimil Tlustý.

Česko před virem zachránil tajemný muž. Nestojí o slávu, říká o něm Hamáček

„To je taková pohádková bytost. Když se nemohu pochválit sám, tak stojí za to vědět o někom tajemném, kdo vše zachránil. On potom odlesk slávy tajemného muže dopadne i na toho, který o něm vypráví.“ – míní Vlastimil Tlustý.

Kritička chvilkařů i Evropské unie. Ekonomka Lipovská možná vyžene Kalouska z církve

„Tak já jsem jeden z pamětníků, kteří ho (Kalouska, pozn.) dlouhé roky – skoro desítky let – pozorovali v parlamentu v různých situacích a kotrmelcích. A jedno vím jistě, ten člověk se pánaboha nebojí. To jsem si úplně jistý. Kdyby se trochu pánaboha bál, tak by to vypadalo jinak – ta jeho kariéra. A jestli z církve odejde, tak to vnímám jako dobrou zprávu.“ – doplňuje Vlastimil Tlustý.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Pomáhat Italům, Francouzům? Už jsme solidární dost, připomněla Ilona Švihlíková, kam z Česka mizí peníze a proč

„S paní levicovou ekonomkou se v ledasčemu neshodneme, ale mám velikou radost, že v tom, že nemáme platit Francouzům, Italům a dalším, se shodneme. Absolvoval jsem s ní diskuzi na jedné internetové televizi, tak vím, co znamená slovo mizí. Ona tím myslí z České republiky odcházející dividendy do velkých světových firem. Míří na zdanění dividend. Na opatření, která by tento odtok přibrzdila.“ – uzavírá Vlastimil Tlustý.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

dbalynemocnice-na-homolcedenicekjan-hamacekkoronavirustajemny-muzlipovskakalousekcirkevsvihlikovadividendyzdaneni-dividendvlastimil-tlusty

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.