×

Další video: „Vrbětice jsou umělá kauza. Ekonomika stále padá. Začínáme se smiřovat s omezením svobody, děsí mě to. Do parlamentu kandidovat nebudu.“ – říká prezident Václav Klaus

Countdown
Zrušit
×

„Dalík a Topolánek – dva nenasytní byznysmeni v politice. Pískání na Národní je čistá sprostota. Vadí mi, že Chvilkaři neříkají, co chtějí…“ – komentuje Vlastimil Tlustý.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Vlastimil Tlustý.

Propuštěný Dalík: Zlá slova o Topolánkovi. A expremiér se čerstvě vyjádřil

„Tomu rozumím, proč zlá slova o Topolánkovi. Oni to byli dva nenasytní byznysmeni v politice. Vše, co dělali, bylo podřízeno jejich osobnímu prospěchu a honbě za velkými penězi. V tom byli úplně zajedno. Jak se jim to podařilo, úplně nevím, ale nejspíš podařilo. Pan Dalík očekával nějakou vděčnost, podporu, nedočkal se jí. Že mu bývalý pan premiér pomůže, nebo neuškodí, tak toho se nedočkal. Vzhledem k tomu, že tuším, v čem všem obchodovali, tak je to symbolický trest. Mohou být spokojeni.“ – konstatuje Vlastimil Tlustý.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Hana Lipovská: Spolek Milion chvilek chce zlikvidovat demokracii, která je založena na pluralitě názorů

„Já tuhletu paní velice ctím, vždycky s ní souhlasím, ale teď nemohu úplně. O tom, že Milion chvilek má právo demonstrovat, není pochyb. Čerpač Andrej to opravdu přehání. Pan prezident to také přehnal, když oznámil, že čerpače zachrání v každé situaci. Velký problém je, že lidé jsou uváděni v omyl, když jim Milion chvilek tvrdí, že svrhnou vládu. Dělají to podle mne proto, aby zformovali politickou sílu – politický subjekt.“ – míní Vlastimil Tlustý.

Pieta na Národní. Lidé vypískali Babiše, Hamáčka i Klause mladšího

„Vypískat Klause mladšího, to je sprostota – čistá sprostota. Klaus mladší je určitě jeden z aktérů ve vztahu k 17. listopadu. On tam šel autenticky. To je, jako když někdo vypíská někoho, kdo jde na hrob svojí babičky. Je to skandální. Jaká k tomu ti lidé používali slova, skandální…“ – dodává Vlastimil Tlustý.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

vlastimil-tlustymarek-dalikmirek-topolanekmilion-chvilekhana-lipovskanarodni-tridavaclav-klaus-mladsi

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.