×

Další video: Tady všude seděl, hodina zpěvu a na toaletu k Čižínským

Countdown
Zrušit
×

„Babiš mladší se nechová jako zdravý člověk. LGBT není nic, čím je nutné se chlubit. Piráti už nejsou zajímaví, jde z nich až moc cítit touha vládnout.“ – komentuje Jiří Adamec

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu je televizní režisér Jiří Adamec.

Andrej Babiš ml.: Otec mě obětoval, je to zoufalý člověk. Chci lidi varovat, říct pravdu a zbavit se diagnózy

„Tak já vím, že s dětmi někdy bývají problémy. Děti mají třeba jinou představu o životě, než máme my. A je možné, že syn Andreje Babiše bude mít jiný názor na politiku jako takovou, na činnost svého otce. Jenom nechápu, jak kluk, který žije mnoho let ve Švýcarsku s diagnózou schizofrenie, může vědět, že otec je zoufalý člověk, ještě k tomu, že ho obětoval.“ – míní Jiří Adamec.

S Krpálkem jsem zápasil v žácích! napsal Ivan Bartoš a pak to smazal. Jo aha, to nebyl on…

„Zjistilo se, že je tam velký věkový rozdíl. A že Ivan Bartoš v žácích nemohl s panem Krpálkem v žádném případě zápasit. Ale myslím, že Ivan Bartoš těsně prohrál s Obamou, když kandidoval na amerického prezidenta, ale jenom těsně.“ – ironizuje Jiří Adamec s tím, že Ivan Bartoš je poměrně značně ambiciózní, ale nedokáže si ho na premiérském postu představit, obdobně jako si to nedokázal představit u Stanislava Grosse.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

LGBT je slepá vývojová větev, napsal Pollert. Nenávistné, hnus, sepsuli ho

„Já vím, že to, co si myslí pan Pollert, si myslí obrovské množství spoluobčanů. Samozřejmě jsou i tací, kteří si myslí pravý opak. Já se ani nedomnívám, že je to slepá vývojová větev, ale nedokonalost času, ve kterém nyní žijeme.“ – soudí Jiří Adamec.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

andrej-babisandrej-babis-ml.schizofrenieotec-a-synkampanvolbyvarovani-pred-otcemvarovani-pred-babisemivan-bartoskrpalekzapaszacilgbtlukas-pollertpiratislepa-vyvojova-vetevhomosexualpohlavixtvpodtrzeno,-sectenojiri-adamecxaver
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.