×

Další video: „Roof je potenciální vrah českého brankáře, proč není trestně stíhán? Svět ovládla psychóza šílenců. ČT by měla udržovat kulturní publikum.“ – říká Jiří Svoboda

Countdown
Zrušit
×

„Agent s ricinem? Strašně čitelné. Nevěřím tomu. Alibistické zamítnutí transplantace kvůli mnoha lidem na sále je těžké ohrožení života pacientky.“ – říká Vlastimil Tlustý.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Vlastimil Tlustý.

Na procházku Milionu chvilek přišly stovky lidí. Z Letné se vydali ke Kramářově vile

„To je skoro jako se vším. Někdo je nadšen, někdo to toleruje, někoho to štve a někdo zuří. A u všech těch kategorií najdete důvody. Asi nejlepší bude ilustrace: přečetl jsem si zpravodajskou zprávu profesionálních redaktorek, které chodily po nemocnicích a popsaly, že hygiena nepovolila transplantaci plic mladé pacientce s odůvodněním, že na sále by bylo mnoho lidí. A toto alibistické rozhodnutí nekonat operaci, to je pro ni přinejmenším těžké ohrožení života. A pak se nedivím, že blízcí lidé té pacientky jdou demonstrovat.“ – konstatuje Vlastimil Tlustý.

Šéf KDU-ČSL podal trestní oznámení kvůli nákupům ochranných pomůcek

„Tak já bych na to řekl: Proč ne. Neznám přesně ta čísla, ale objevilo se, že jedna instituce nakupovala roušku za 15 korun, druhá za 500 korun, tak nechť se to zkoumá.“ – dodává Vlastimil Tlustý.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Ruský agent přiletěl do Prahy, v kufru měl jed ricin. Někteří pražští politici museli dostat ochranku, zjistil Respekt

„Co k tomu říct… Celé je to nešťastné. Asi se tomu někdo směje, někdo nad tím pláče. Fakta k tomu nemám žádná. Myslím, že to bylo špatně od počátku, socha se stěhovat neměla. K čemu to gesto? Co to komu přinese? Jenom tyto následné vášně, které to budou nyní rozvíjet. Ta komedie mohla být sepsána lépe. Je to strašně čitelné. Já tomu nevěřím.“ – uzavírá Vlastimil Tlustý.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

vlastimil-tlustymilion-chvilekprochazka-na-letnekarantenakoronavirustransplantacerouskanakup-ochrannych-pomucekricinrespektrusky-agentstarosta-kolarbisfsb

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.