Vilma Cibulková se vrací na stříbrné plátno po boku Karla Rodena ve snímku Promlčeno

Herečka Vilma Cibulková začala v těchto dnech společně s Karlem Rodenem natáčet celovečerní film Promlčeno. Ten se zabývá především otázkou promlčených vražd a jejich dopadu na životy pozůstalých rodin. Zvítězí pomsta, nebo odpuštění? Bude vše nenávratně promlčeno? Na premiéru se mohou diváci těšit začátkem roku 2021.

Ve filmu Promlčeno bude Vilma Cibulková bojovat s 20 let starým tajemstvím. Jedna z nejvýraznějších českých filmových a divadelních hereček tak v těchto dnech natáčí pod taktovkou režiséra Roberta Sedláčka. Ačkoli patří mezi největší talenty naší země, poslední léta se však drží poměrně stranou. Své role si totiž pečlivě vybírá.

„Považuji scénář k tomuto filmu za velmi silnou látku, téma je totiž nadmíru závažné a režisér Robert Sedláček je báječný. Tyhle tři aspekty mě inspirovaly k tomu, abych nabídku okamžitě přijala,“ říká Vilma Cibulková, která natáčí společné scény s mladou talentovanou herečkou Denisou Barešovou, kterou diváci mohli vidět například v oceňovaném filmu Jan Palach.

Cibulková se objeví v roli její matky, která před svou dcerou střeží celých 20 let veliké tajemství. Dívka vůbec netuší, v čem vyrůstala a co tak mocně ovlivňuje její život až do dnešních dnů…

Článek pokračuje.