Prohlášení redakce XTV k lživým informacím na Forum24

Redakce internetové televize XTV s politováním uvádí na pravou míru další prokazatelnou a zjevnou lež, která se dotýká projektu XTV a s ohledem na okolnost, že se nejedná o první případ uveřejnění zcela nepravdivé informace, vnímá celá redakce toto jako cílenou a programovou snahu poškozovat práci řady konkrétních lidí a značky.

Forum24 uvádí ve svém článku s názvem Okamura znovu sprostě lže o Marku Wollnerovi. Ten zvažuje žalobu mj.: "Wollner navštívil internetovou televizi XTV, kde měl podle informací deníku FORUM 24 poskytnout rozhovor Luboši Xaveru Veselému. Místo něj se proti investigativnímu novináři nečekaně posadila Jana Bobošíková, která zřejmě z dob televizní krize stále k Wollnerovi cítí velkou nevraživost."

Bohužel toto tvrzení je čirá lež. Pan Wollner byl prokazatelně informován, že moderátorkou pořadu je Jana Bobošíková. Toto je nezpochybnitelné i z komunikace (viz obrázek) produkce XTV s panem Wollnerem. Redakce XTV se chovala korektně od prvotního oslovení Marka Wollnera s prosbou o návštěvu pořadu, zcela stojí za profesionálním výkonem moderátorky a je spokojena s výsledkem sledovanosti.