“I kdyby byl otec Dalibor řidič tramvaje, měla bych ho ráda. V šoubyznysu bych ale nebyla, cestičky si sama umetat neumím…” říká zpěvačka Jiřina Anna Jandová

„Nemám ráda škatulkování snažím se dělat, co mě napadne. Poslední dobou přemýšlím, než přijdu do studia. Hodně se radíme s otcem, mixujeme tam jeho nápady. Právo veta nemá nikdo, nikdy za mě nerozhoduje. Trendům nepropadám, snažím se to dělat pocitově. Na kariéře za každou cenu nelpím,“ říká zpěvačka Jiřina Anna Jandová. Nyní vydala nový singl Tak všechno nebo nic stvoření s Tomášem Krausem. Nová deska se momentálně nechystá, je to oslava deseti let, co zpívá.

 

„Obsahuje to i anglickou verzi. Nečekám, že s tím zbořím svět, zatím neběží na internetu, uvidíme, co s tím ještě uděláme. Ve svých písních nekomponuju názory a problém společnost, ač se o politiku zajímám, tak ho neventiluju, což je teď moderní. Písně jsou o lásce pro ty, kteří tomu ještě věří. Nepotřebuju, aby mi věřil každý. Necílím na teenagery, fanoušky mám od třiceti výš. Nepotřebuju každý rok měnit image, jen abych se zalíbila,“ říká Jiřina Anna Jandová.

Její tvorba je podle ní důvěryhodnější, v současnosti má totiž mnohem více zkušeností, než když byla mladá. Přítele momentálně nemá, rande naslepo nebo přes Facebook by se seznamovat prý nechtěla.

Že je dcera Dalibora Jandy jí absolutně nevadí. „I kdyby byl řidič tramvaje, tak bych ho měla ráda. Moje projekty by ale vypadaly stejně. Vůbec nevím, jestli bych se bez něj šoubyznysem protloukala. Nejsem ten člověk, který to dělá sám a má tah na branku. Máme spolu dobrý vztah, pomáhá mi dělat propagace, což není levná záležitost. Je to pro mě lepší, než si ty cestičky umetat sama.

Nepropadá zpěvačka trendům? Co si myslí o svém otci? Jak vznikne dobrá píseň o lásce? A jaký názor má na vztahy a muže?