×

Další video: „Neumím žít ze dne na den. Je ve mně strašlivá bezmoc. Babišovi bych řekl, že je mi smutno, že nemáme perspektivu, plán. Maláčovou bych ve vládě nenechal.“ – říká Oldřich Lichtenberg.

Countdown
Zrušit
×

"Největší lotr v politice je Chovanec, Kalousek je sympatický grázl..." říká publicista Martin Komárek

„Politika je hrozně těžká, většinu věcí, které v parlamentu děláte je zbytečných,“ říká Martin Komárek, bývalý poslanec a nynější novinář a publicista. „Podraz je pracovní nástroj politika, dohody se nedodržují.“ Největší lotr v politice je podle něj Milan Chovanec, působí na něj nebezpečně. „Kalousek je sympatický grázl, vymyslel si TOPku, aby byl premiérem, ale to se mu nepovedlo.“

Martin Komárek nyní podniká v poradenství. Zaměstnancem by nechtěl být, jeho snem je založit si vlastní nezávislé médium.

„Zeman si vybudoval osobnost v dětství, nebude se měnit, není to proruský prezident. Je však možné, že peníze na kampaň pocházely z Ruska.“

Jak funguje politika v České republice? Proč je Kalousek „sympatický grázl“? Šel by Martin Komárek psát do novin? Máme jiného Miloše Zemana, než před lety? Jak dopadne vláda ČR?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.