×

Další video: „Normou se stane on-line výuka. Ale efektivní jako běžná škola není. Tam má člověk kolektiv, kamarády, přímou vazbu na kantora.“ – říká specialista na distanční vzdělávání Dominik Chládek.

Countdown
Zrušit
×

„Elektrický kartáček pomáhá. Rozhodně trváme na mezizubních kartáčcích. Je to o minutu víc práce. Ušetří spoustu peněz, starostí a bolesti.“ – říká stomatochirurg Martin Voldřich.

Martin Voldřich pracuje jako implantolog a stomatochirurg pro společnost Dent Medico. „Implantologie mi otevřela nový pohled na stomatologii,“ říká lékař.

„Pracuji na klinice, kde zajišťujeme kompletní stomatologickou péči. Takže může přijít i dítě, kterému roste první zoubek, což je ideální čas, kdy jít poprvé k zubaři. Rodiče by pak měli od prvního zubu dětem chrup čistit. Děti si na to musí zvyknout.“ – konstatuje Martin Voldřich s tím, že u malých dětí se pasta nepoužívá a čistí se pouze vodou.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„K zubaři bychom měli chodit ideálně každého půl roku. Elektrický kartáček pomáhá, i když záleží na typu. Rozhodně trváme na mezizubních kartáčcích. Je to o minutu víc práce a lidem to ušetří spoustu peněz a starostí a bolesti, jelikož zánět dásní bolí tak, že byste si nechali vytrhnout zub.“ – dodává Martin Voldřich s tím, že zdravé zuby implantáty z přesvědčení nenahrazuje.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

martin-voldrichimplantologstomatochirurgstomatologiezubarcisteni-zubumezizubni-kartacekelektricky-kartacekdent-medico

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.