Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

"Závěť mám, přemýšlím, že některé své děti vydědím..." říká světově známý fotograf Jan Saudek

Publikováno 28.2.2017 v 10:30
Jan Saudek - světoznámý fotograf

„Až zemřu, alespoň nebudu muset platit alimenty,“ řekl v úvodu populární fotograf, který brzy oslaví 82. narozeniny. V budoucnu by podle svých slov rád zbohatl, aby mohl prostitutkám opět kupovat automobily.

Dostalo se ale i na vážnější témata. „Některé dospělé děti už by mohly pomalu umírat. Vyčítají mi, že jsem se o ně dostatečně nestaral. Kdyby se děti, které se proti mně postavily a pokouší se mě zničit, topily v řece, neskočil bych pro ně. A ještě bych tam možná hodil pár šutrů,“ uvedl Saudek s tím, že pro fotografa jsou děti i manželka přítěž.

Přímo během vysílání předal moderátor Luboš Xaver Veselý svému hostovi nečekaný dar – dopis Saudkova otce, který adresoval své známé v období války.

Moderátor Veselý se ptal také na Saudkovu zálibu v najímání placených společnic. „Jsem citově vyprahlý, nemusím s nimi spát přes noc. Rád si připlatím za nějakou libůstku. Je v tom něco velkolepého,“ vysvětlil. Trávení času s rodinou a dětmi označil Jan Saudek za nudu.

Na konci se fotograf vyjádřil i na téma závěti. „Závěť mám. Přemýšlím o vydědění některých dětí. Ještě se to musí potvrdit notářsky.“


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}