Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

"Rozdíl mezi lékem a jedem je pouze v dávkování, nic se nesmí přehánět..." říká dermatoložka MUDr. Theodora-Eleni Asimiadou

Publikováno 15.1.2018 v 12:21
MUDr. Theodora-Eleni Asimiadou - dermatoložka

„Dermatovenerologie je obor, který se zabývá kožních a pohlavně přenosných onemocnění. Pohlavní onemocnění je velmi zajímavý obor, máme padesát pacientů denně. Lidé si neuvědomují rizika,“ uvádí dermatoložka MUDr. Theodora-Eleni Asimiadou. Mezi nejčastější pohlavní choroby patří prý sifilis, kapavka a HIV.

Její specializace v Petra Clinic je však mnohem příjemnější. Specializuje se totiž na mladší vzhled. „Pacienti nejvíce vyhledávají vyhlazení vrásek. Upravujeme povadlé koutky, modelujeme lícní kosti a rty.“ S botoxem se to podle dermatoložky ale nemá přehánět. „Rozdíl mezi lékem a jedem je v dávkování. Musíme dávkovat správný materiál a opatrně a pak se dá vzhled vrátit i o pět let zpět.“ U hereček a sportovkyň je opotřebování pleti prý mnohem častější záležitost, proto jejich pleť potřebuje péči.

„Při kožnách mykózách je se v klasických nemocnicích využívá buď lokální nebo celková léčba, ale na Petra Clinic využíváme speciální laser, který urychluje léčení.“

Jaké další zákroky pacienti nejčastěji využívají? A je botulotoxin nebezpečný? Jaké jsou nejefektivnější způsoby při léčbě vypadávání vlasů? A v čem spočívá intraorální laserový lifting?


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}