Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

"Odvolání Sobotky by pomohlo..." říká v XTV Jiří Paroubek

Publikováno 6.3.2017 v 12:06
Jiří Paroubek - bývalý premiér

Jiří Paroubek se v rozhovoru pro XTV vyjádřil o své kandidatuře do Sněmovny i o předsedovi ČSSD: „Měl jsem nabídku stát se lídrem kandidátky v Libereckém kraji, ale Sobotka to zarazil. Dostali strach a pak už jsem to neřešil. Když jsem v roce 2005 vyhazoval z kandidátky pana Palase, řekl jsme mu to do očí. Sobotka se zbavuje lidí, kteří by ho mohli přerůst,“ řekl bývalý premiér a předseda ČSSD.

Podle Paroubka je pravděpodobné, že na volebním sjezdu ČSSD bude do čela sociálních demokratů zvolen Bohuslav Sobotka, překvapení se ale může konat v případě křesla 1. místopředsedy. „Jakákoli personální změna by přitom mohla sociální demokracii pomoct,“ uvedl Paroubek. Vládu bude po volbách podle expremiéra sestavovat Andrej Babiš.

Došlo i na téma komplikací vztahu s manželkou Petrou. „Nebyl jsem to já, kdo šel s celým problémem do médií. Byli to přátelé mojí ženy. Já jen uváděl věci na pravou míru. Korespondence, kterou jsem zveřejnil, byla vedena přes advokáty a nebylo tam tím pádem nic důvěrného,“ upřesnil Paroubek.


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}