×

Další video: „Divertikulární nemoc, hit posledních let, souvisí s nedostatkem pohybu a přemírou alkoholu. Tyto střevní výchlipky má každý druhý člověk.“ – upozorňuje primářka Viera Křížová.

Countdown
Zrušit

"Nesnáším Miroslavu Němcovou!" říká Marie Formáčková

„Vasta byl nedostatkový časopis, stály se na něj fronty. Předplatné nikdo nemohl získat, jen když někdo umřel, měl náklad 840 tisíc, bylo to limitované tiskárnou, která mohla vytisknout jen milion týdně. Doplňoval to časopis Svět socialismu. Šéfredaktorkou jsem byla až po roce 1989,“ říká spisovatelka Marie Formáčková, která také momentálně připravuje knihu o moderátorovi Xaverovi Veselém. Spisovatelka byla hostem živého streamu s Lubošem Xaverem Veselým ve zbrusu novém pořadu Xaver Live.
 
„Strašně mi vadí atmosféra, to špatné, co se z lidí vyplavuje. nevím, jestli je to sociálními sítěmi, lidé tam píšou hnusné věci, uráží se. Šíří se to, někoho zraníme a ten to pak chce vrátit. Jenom se kritizuje, lidi se napadají, dobrého je strašně málo a nevím proč, jsme úžasný národ,“ myslí si známá autorka. 
 
Někteří mladí poslanci na sebe podle ní upozorňují špatně, projevem, který je špatně uchopen. „Já jsem alergická i na starší – na paní Němcovou, snaží se vypouštět hrůzu a je nepřesvědčivá. Kdyby mi řekla, že je venku sluníčko, tak si vezmu deštník,“ uzavírá Formáčková.
 
Jaká ve skutečnosti byla Helena Růžičková? Jaké byly její začátky v časopise Vlasta? Co si myslí Marie Formáčková o Andreji Babišovi? A proč nesnáší Miroslavu Němcovou?  

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.