Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

„Na proktologii registrujeme onemocnění u stále mladších lidí, je to dáno nezdravým způsobem života, sedavým zaměstnáním, stresem, ale i zvedáním těžkých předmětů“ – říká lékař Jan Král

Publikováno 13. července v 12:00
Jan Král – lékař

Je dobré navštěvovat proktologa preventivně? Co zapříčiní onemocnění konečníku? Jaký je pohled proktologie na anální sex? Jak probíhá vyšetření na proktologii?

Jan Král je lékař, proktolog. Proktologie se zabývá onemocněním konečníku, análního kanálu a oblasti bezprostředně sousedící s konečníkem (perianální oblast). Mezi nejčastější obtíže, které pacienty do této poradny přivádí, patří krvácení z konečníku, bolesti konečníku, bolesti při vyprazdňování (při stolici), hemeroidy, pálení či svědění.

Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Anální sex je fenomén poslední doby a rozhodně ke zdravý análního kanálu nepřispívá. Musíme vycházet z toho, že na rozdíl od poševní sliznice, která je více vrstvená, tak v konečníku je pouze jedna vrstva slizničních buněk, a tudíž se velmi snadno poraní a těžce se léčí. Jako proktolog to nedoporučuji.“ – komentuje proktolog Jan Král


Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.


Štítky

  • Jan Král
  • proktolog
  • hemeroidy

Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}