Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

„Muzika musí dělat lidi šťastnými, dávat cestu a naděje, ne vytvářet nenávist. V rádiu hrají písně od skupin, které za to zaplatí.“ – říká hudebník Roman Horký

Publikováno 2. července v 08:00
Roman Horký – hudebník

Jaký nejsilnější pocit zažívají hudebníci? Jaká je práce senátorů a jak mění politická funkce člověka? Jak hodnotí Roman Horký svou kandidaturu na senátora? Co je nejdůležitější při zakládání hudebních skupin? Co je důležité u jednotlivých členů skupiny?

Roman Horký, přezdívaný „Romiš“, je kytarista, zpěvák, hudební skladatel a frontman skupiny Kamelot, kterou založil roku 1982. V muzice není stylově omezen. Složil přes tři sta písní, je držitelem mnoha hudebních ocenění za album a kapelu roku. Celkově nahrál přes dvacet autorských alb z toho bylo 15 oceněno titulem „Zlatá deska“ a dvě alba získala titul „Platinová deska“ a „Multiplatinová deska“. Jeho autorských alb se prodalo přes 500 000 kusů. Jeho skladba „Zachraňte koně“ se stala hitem desetiletí.

Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Po všech těch lidech, co do senátu kandidovali se úplně zavřela voda. Ono to je tak vždycky. Lidé, nepolitici, kteří vstupují do politiky strašně řvou kolem sebe a potom se dostanou do těch správných vod a do správných institucí a je tichá voda a už o nich nic neslyšíme. Nakonec jsem rád, že jsem nevstoupil do těchto vod a že můžu znovu dělat to co dělám.“ – říká hudebník Roman Horký


Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.


Štítky

  • senátor
  • hudebník
  • Roman Horký
  • Kamelot

Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}