Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

"Krásné ženy to v některých věcech mají až moc snadné..." říká vítězka Czech & Slovak PhotoGirl 2017 Petra Neuvirthová

Publikováno 20.1.2018 v 14:05
Petra Neuvirthová - Czech & Slovak PhotoGirl 2017

„Chtěla jsem si trochu zvednout sebevědomí a kvůli kontaktům,“ říká Petra Neuvirthová, vítězka Czech & Slovak PhotoGirl. Ta si už přes čtvrt roku užívá titulu, jenž získala v září 2017. V současnosti dělá v koupelnovém studiu, ale vždycky ji bavilo spíš natáčet.

Žít si zkusila i v zahraničí, vždycky se ale vrátila Česka. „V Japonsku měli problém s mojí výškou, proto jsem tam nezůstala.“ V rámci pracovních cest si zajela i do Las Vegas, kde ji nejvíce zaujal výlet na známou přehradu Hoover Dam. „Jeli jsme tam lodí a já ji dokonce mohla řídit, což jsem nikdy předtím nezažila,“ přiznává Petra Neuvirthová.

Krásné ženy to v některých oblastech mají prý až moc snadné. Muži se k nim chovají líp, vzniká tím ale i vyšší pravděpodobnost jakýchsi negativních konotací. „Když vás nějaký muž obtěžuje, je to nepříjemné. Na Facebook mi chodí oplzlé zprávy.“ S lehkým obtěžováním se už setkala i v reálném životě, s čímž si ale svérázná dívka prý uměla hravě poradit

Jak se dá zobchodovat krása? Co jí radí její bratr, hokejista Michal Neuvirth? Do jaké míry má krásná žena vůbec důvěru k okolí? Vznikají při podobných soutěžích i nějaké intriky?


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}