×

Další video: „Darina Kováčová je moje přítelkyně, ne milenka. Společná cesta do Vietnamu byla pracovní a plánovala se dva roky. Po listopadu 89 jsem byl první perzekuovaný.“ – říká náměstek hejtmana Ústeckého kraje Jaroslav Komínek (KSČM).

Countdown
Zrušit
×

„Kalouskova vyjádření k prezidentu Zemanovi jsou překročením rubikonu slušnosti s devastujícím dopadem do společnosti.“ – říká hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO).

Koho má, či nemá prezident zvát na Hrad? Mají studenti podle hejtmanky Středočeského kraje Jaroslavy Pokorné Jermanové (ANO) v pátek stávkovat za klima, anebo mají naopak chodit do školy? Proč má hnutí ANO na kandidátkách méně žen nežli jiné politické strany? A je rozumné rušit maturitu z matematiky, pokud chceme v Česku rozvíjet technické obory?

„Myslím si, že ústavní činitelé by měli být na Hrad zváni všichni. A místopředsedové Sněmovny jsou ústavní činitelé. To je můj pohled, ale respektuji rozhodnutí prezidenta.“ – reaguje hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO) na nepozvání šéfa ODS Petra Fialy na slavnostní předávání státních vyznamenání.

Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„My všichni politici přispíváme do společnosti tím, co říkáme. I náš pan předseda (Andrej Babiš, pozn. red.) nepřispívá některými svými výroky ke kultivaci politické scény. Stáhnutí voleb do jednoho dne je pozitivním krokem. Mám ale problém s tím, že by lidé domů nedostali volební lístky.“ – reaguje hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO) na návrh ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) s tím, že hlavní pracovní náplní studentů je chodit do školy. Stávky a happeningy by se podle ní měly konat o víkendech. Jde, míní, o odpovědnost jednotlivých škol.

Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

volbyandrej-babismilos-zemanpetr-fialajaroslava-pokorna-jermanovamiroslav-kalousekklima

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.