Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

"Babiš bude premiérem..." říká poslanec Martin Komárek

Publikováno 15.5.2017 v 10:00
Martin Komárek

"Andrej Babiš krizi politicky stoprocentně přežije. Já věřím, že hnutí ANO přináší zlepšení do našeho života. Mediální kampaň proti Babišovi vede sociální demokracie, bylo to jediné, co mohli udělat," řekl v rozhovoru pro XTV poslanec a bývalý novinář Martin Komárek. "Babiš měl toho novináře-vyděrače srazit ze schodů, neměl se s ním vůbec bavit. Byla to politická chyba, sám to uznal," dodal Komárek.

"Dnes už neexistuje cesta, jak by Andrej Babiš mohl zůstat ministrem. Demise je písemně podaná. Je ale možné, že je to celé prokalkulované Bohuslavem Sobotkou, je to hráč," připustil Komárek. 

"Andrej Babiš je nedůvěřivý politik, je velmi opatrný. Šokovalo mě, že se lidé v novinářské branži takto chovají. Nic takového jsem nezažil. Chodil jsem s politiky na oběd, ale musí od něj mít odstup. Obě strany musí vědět, že se hraje určitá hra," vyvsětlil Komárek s tím, že přestože Sněmovna schválila tzv. Lex Babiš, sám ve vlastnění médií politikem problém nevidí. "Když se o tom ví veřejně, tak si lidé udělají obrázek sami," uvedl Komárek. 

"Neumím manipulovat lidmi, je to má nevýhoda, snažím se říkat pravdu. Politika je založená na drbech, každý se vás snaží pomluvit. A může to zafungovat. Pro politiky je důležité získat je na svou stranu. Kalousek mi ještě jako novináři volal třeba hodinu v kuse. Petr Nečas dělal pro novináře diskuzní dýchánky," vyprávěl Komárek zážitky z doby, kdy byl elitním komentátorem.  

 


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}